איסוף פסולת

עבור מי השירות של איסוף פסולת נחוץ?

איסוף פסולת
איסוף פסולת

ברמה האישית והפרטית, כולנו נהנים מידי יום ביומו מהתהליך של איסוף פסולת. אנחנו זורקים את הפסולת הביתית שלנו בפחי האשפה מחוץ לבית או לבניין, ופועלי האיסוף של הרשות המקומית באים ואוספים את הכל במועדים קבועים. אולם, יש מקרים שבהם אנחנו נצטרך לפנות מיוזמתנו לשירות פרטי לאיסוף של פסולת. כמובן שזה נכון למגזרים ספציפיים באוכלוסיה ולאנשים שמגיעים ממקומות עבודה כאלה ואחרים. בואו להכיר קצת את הצורך הזה מקרוב – וגם להבין מהם הרכבים שבהם משתמשים לאיסוף הפסולת.

אז מי זקוק לשירות?

  • קבלני בניין – אם אתם קבלני בניין שמנהלים אתר בניה, אתם בהחלט זקוקים לשירות מקצועי של איסוף פסולת. למעשה, אתם לא יכולים לקבל אישור להתחלת הבניה, אלא אם תציגו טופס 4 שמוכיח שיצרתם קשר עם קבלני איסוף וטיפול בפסולת, שיפנו את פסולת הבניין לאתרי הטמנה מורשים. לכן, פנו מלכתחילה לאנשי המקצוע בתחום, בכדי שתוכל ולפנות במהירות את כל הפסולת, וכן לקבל מכולות ושרוולים לאיסוף פסולת.
  • מפעלים – גורם נוסף שזקוק לשירות של איסוף פסולת, זהו בעצם המגזר התעשייתי. במפעלים השונים, נוצרת פסולת ייחודית, בכמויות גדולות מאד, ומחומרים שאין בפסולת רגילה בדרך כלל. במפעלים הללו אפשר שמדובר על פסולת אלקטרונית ברמות גבוהות מאד, וכן על פסולת רעילה שעלולה להזיק מאד לאדמה ולסביבה כולה. במקרים הללו, יש ליצור קשר עם גורם מומחה בתחום האיסוף והטיפול בפסולת, בכדי לשמור על כל הסביבה.

באילו רכבים משתמשים?

כמובן שיש רכבים מיוחדים שבהם משתמשים לטובת עבודות של איסוף פסולת וחשוב להכיר אותם. ישנן קודם כל המשאיות שמשמשות לאיסוף של פסולת רגילה ופסולת בניין. אלו הן משאיות שיש להן מיכל עצום, שלתוכו אפשר לזרוק את הפסולת – בין אם מדובר על שקיות זבל, ובין אם מדובר על ריקון של מכולות לאיסוף הפסולת. אם מדובר על פסולת מיוחדת כמו למשל פסולת אלקטרונית או פסולת רעילה – יש שימוש במשאיות איסוף מיוחדות, שבתוכן ניתן לשמור את הפסולת הזו מבלי שהיא תדלוף החוצה, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר. הדבר מאפשר בסופו של יום – לשמור על כל הסביבה.